Запрошуємо Вас у світ красивих та якісних дверей "Dorus"!
Дизайнерська фабрика з виробництва дверей "Dorus" - це Ваш надійний асистент у виборі якісних та відмінних міжкімнатних дверей з MDF та масиву. Р
обите ремонт у квартирі, у приватному будинку або на дачі і маєте бажання створити затишний та лаконічний дизайн приміщення? Ми Вам із задоволенням допоможемо! Вам навіть не доведеться нікуди їхати. Потрібно лише зайти на наш сайт, та обрати модель, яка сподобалась. Якщо виникнуть якісь труднощі - наші фахівці неодмінно допоможуть у вирішенні питань!

Дерево - винятковий матеріал, який дістався нам у подарунок від природи, щоб дарувати затишок у будь-яку погоду та пору року. Зайшовши у будинок, де є деревʼяні двері, вікна або сходи, відразу відчувається спокій та умиротворення. Cьогодні, коли технології досягають високого рівня, спеціалісти чаклують над деревино, приймаючи креативні дизайнерські рішення, щоб інтер'єр міг чарувати вас своєю елегантністю та шармом. 

Якщо у Вас виникло бажання радикально змінити дизайн своєї оселі, то у першу чергу потрібно звернути увагу на двері. Наша фабрика дверей "Dorus" та професійні менеджери завжди готові запропонувати Вам найрізноманітніші колекції дверей, зроблених із масиву ясена, дуба, вільхи та інших порід дерева. 

Наша команда прекрасно розуміє, що якість дверей є найважливішим фактором, тому для їх виробництва ми беремо тільки добре просушене дерево. Саме це є основним гарантом того, що навіть через певну кількість років наші двері будуть мати первозданний зовнішній вигляд. Крім того, ми використовуємо винякові склади, завдяки чому наші двері мають біологічну та термічну стійкість.

Встановивши у своєму будинку чи офісі двері, виготовлені з масиву ясена, Ви будете насолоджуватись не тільки ексклюзивним інтерʼєром, але й особливим затишком та надзвичайно теплою атмосферою. Хочемо звернути Вашу увагу на неодмінну ознаку якості: наші двері чудово тримають тепло, мають низький рівень теплопровідності і шуму, що означає гарантію того, що в оселі завжди буде тепло, сухо, тихо та пануватиме приємний аромат дерева. 

Ще одним із найголовніших факторів є те, що дерево не викликає алергічних реакцій, тому воно абсолютно безпечне.

Фабрика дверей "Dorus" використовує різноманітні породи дерева. Ми створюємо двері, які підходять не тільки за кольором і структурою, але і за ціною. Звертаємо Вашу увагу на те, що двері, зроблені із сосни, будуть коштувати дешевше, ніж дубові двері.

Ви можете ознайомитись із представленими варіантами дверей у каталогах фабрики "Dorus" у режимі онлайн та з легкістю обрати найякіснішу та вигідну модель. Особливістю нашої фабрики є те, що у нас Ви можете замовити двері потрібного розміру та кольору за доступною ціною.