|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина дверного блоку | 860/960 мм |
|---|---|
| Висота дверного блоку | 2050 мм |
| Товщина полотна | 70 мм |
| Товщина металу полотна | 0,5 мм |
| Товщина коробки | 60х40 мм |
| Конструкція короба | 1 труба |
| Терморозрив | Ні |
| Внутрішнє наповнення | Мінеральна вата |
| Замок верхній | Сувальдний Аvers 96/S6 |
| Замок нижній | APECS 2600 |
| Контур ущільнення | 1 контур |
| Кількість петель | 2 шт. |
| Зовнішнє/Внутрішнє оздоблення | МДФ 10/10 мм |
| Матеріал покриття | ПВХ плівка |
| Вага | 50-100 кг |
| Тип дверей | Одностулкові |
| Колекція | Економ |
| Виробництво | Чернігів |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Спил дерева коньячний |

